Beretta Tomcat.32 ACP

Beretta Tomcat
$390.00 IVU
| Weight | 14 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4.9 × 1.1 × 3.7 in |
| Caliber | .32 ACP |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 7 |
| Weight (oz.) | 14 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 1.1 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 2.4 |
| Length (in.) | 4.9 |
| Height (in.) | 3.7 |

Reviews
There are no reviews yet.