Bond Arms Backup.45 ACP

Bond Arms Backup
$435.00 IVU
| Weight | 19 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.125 × 3.75 in |
| Caliber | .45 ACP |
| Action | SA |
| Capacity | 2 |
| Weight (oz.) | 19 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 1.125 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 2.5 |
| Length (in.) | 4.5 |
| Height (in.) | 3.75 |

Reviews
There are no reviews yet.