Ruger LCR.38 Special

Ruger LCR
$619.00 IVU
| Weight | 17.1 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 × 1.28 × 4.5 in |
| Caliber | .38 Special |
| Action | DA |
| Capacity | 5 |
| Weight (oz.) | 17.1 |
| Barrel Cat | 1"-2" |
| Width (in.) | 1.28 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 1.875 |
| Length (in.) | 6.5 |
| Height (in.) | 4.5 |

Reviews
There are no reviews yet.