Glock 269mm

Glock 26
$529.00 IVU
| Weight | 21.7 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.4 × 1.2 × 4.2 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | STRIKER |
| Capacity | 10 |
| Weight (oz.) | 21.7 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1.2 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 3.4 |
| Length (in.) | 6.4 |
| Height (in.) | 4.2 |

Reviews
There are no reviews yet.