Smith & Wesson 637/638/642.38 Special

Smith & Wesson 637/638/642
$469.00 IVU
| Weight | 15 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 in |
| Caliber | .38 Special |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 5 |
| Weight (oz.) | 15 |
| Barrel Cat | 1"-2" |
| Width (in.) | 0 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 1.875 |
| Length (in.) | 6.3 |
| Height (in.) | 0 |

Reviews
There are no reviews yet.