Walther PPQ M2.40 S&W

Walther PPQ M2
$749.00 IVU
| Weight | 22 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.2 × 1.3 × 5.3 in |
| Caliber | .40 S&W |
| Action | STRIKER |
| Capacity | 11 |
| Weight (oz.) | 22 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.3 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 4.2 |
| Length (in.) | 7.2 |
| Height (in.) | 5.3 |

Reviews
There are no reviews yet.