Colt Mustang.380 ACP

Colt Mustang
$599.00 IVU
| Weight | 12.5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 1 × 4 in |
| Caliber | .380 ACP |
| Action | SA |
| Capacity | 6 |
| Weight (oz.) | 12.5 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 1 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 2.75 |
| Length (in.) | 5.5 |
| Height (in.) | 4 |

Reviews
There are no reviews yet.