Colt 1903.32 ACP

Colt 1903
$899.00 IVU
| Weight | 24 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 1 × 4.44 in |
| Caliber | .32 ACP |
| Action | SA |
| Capacity | 8 |
| Weight (oz.) | 24 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 3.75 |
| Length (in.) | 6 |
| Height (in.) | 4.44 |

Reviews
There are no reviews yet.