Taurus Public Defender.410 GA/.45 Colt

Taurus Public Defender
$653.00 IVU
| Weight | 28.2 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.25 × 1.525 × 4.6 in |
| Caliber | .410 GA/.45 Colt |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 5 |
| Weight (oz.) | 28.2 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 1.525 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 2 |
| Length (in.) | 6.25 |
| Height (in.) | 4.6 |

Reviews
There are no reviews yet.