Chiappa Rhino.357 Magnum

Chiappa Rhino
$795.00 IVU
| Weight | 24.7 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 0.75 × 3.9 in |
| Caliber | .357 Magnum |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 6 |
| Weight (oz.) | 24.7 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 0.75 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 2 |
| Length (in.) | 6 |
| Height (in.) | 3.9 |

Reviews
There are no reviews yet.