Smith & Wesson M&P Shield9mm

Smith & Wesson M&P Shield
$449.00 IVU
| Weight | 19 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 0.95 × 4.6 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | STRIKER |
| Capacity | 7 |
| Weight (oz.) | 19 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 0.95 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 3.1 |
| Length (in.) | 6.1 |
| Height (in.) | 4.6 |

Reviews
There are no reviews yet.