Smith & Wesson M&P Bodyguard.38 Special

Smith & Wesson M&P Bodyguard
$539.00 IVU
| Weight | 14.4 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.6 × 4.4 in |
| Caliber | .38 Special |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 5 |
| Weight (oz.) | 14.4 |
| Barrel Cat | 1"-2" |
| Width (in.) | 0 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 1.875 |
| Length (in.) | 6.6 |
| Height (in.) | 4.4 |

Reviews
There are no reviews yet.