Hi-Point C99mm

Hi-Point C9
$189.00 IVU
| Weight | 25 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.75 × 1.1875 × 5.125 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA |
| Capacity | 8 |
| Weight (oz.) | 25 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1.1875 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 3.5 |
| Length (in.) | 6.75 |
| Height (in.) | 5.125 |

Reviews
There are no reviews yet.