Kahr CM99mm

Kahr CM9
$460.00 IVU
| Weight | 14 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5.4 × 0.9 × 4 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA |
| Capacity | 6 |
| Weight (oz.) | 14 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 0.9 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 3 |
| Length (in.) | 5.4 |
| Height (in.) | 4 |

Reviews
There are no reviews yet.