Smith & Wesson Governor.410 GA/.45 Colt

Smith & Wesson Governor
$869.00 IVU
| Weight | 29.6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 1.75 × 5.5 in |
| Caliber | .410 GA/.45 Colt |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 6 |
| Weight (oz.) | 29.6 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 1.75 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 2.75 |
| Length (in.) | 8.5 |
| Height (in.) | 5.5 |

Reviews
There are no reviews yet.