Beretta Bobcat.25 ACP

Beretta Bobcat
$410.00 IVU
| Weight | 11.5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4.9 × 1.2 × 3.7 in |
| Caliber | .25 ACP |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 8 |
| Weight (oz.) | 11.5 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 1.2 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 2.4 |
| Length (in.) | 4.9 |
| Height (in.) | 3.7 |

Reviews
There are no reviews yet.