Beretta 92FS9mm

Beretta 92FS
$675.00 IVU
| Weight | 33.4 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 1.5 × 5.4 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 15 |
| Weight (oz.) | 33.4 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.5 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 4.9 |
| Length (in.) | 8.5 |
| Height (in.) | 5.4 |

Reviews
There are no reviews yet.