SIG SAUER P2299mm

SIG SAUER P229
$1,015.00 IVU
| Weight | 32 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 1.5 × 5.4 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 15 |
| Weight (oz.) | 32 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1.5 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 3.9 |
| Length (in.) | 7.1 |
| Height (in.) | 5.4 |

Reviews
There are no reviews yet.