Smith & Wesson 629.44 Magnum

Smith & Wesson 629
$989.00 IVU
| Weight | 48.3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 1.625 in |
| Caliber | .44 Magnum |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 6 |
| Weight (oz.) | 48.3 |
| Barrel Cat | 5"-6" |
| Width (in.) | 1.625 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 5 |
| Length (in.) | 10.5 |
| Height (in.) | 0 |

Reviews
There are no reviews yet.