North Amer. Arms 22MS.22 Magnum

North Amer. Arms 22MS
$249.00 IVU
| Weight | 5.9 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4.75 × 0.875 × 2.875 in |
| Caliber | .22 Magnum |
| Action | SA |
| Capacity | 5 |
| Weight (oz.) | 5.9 |
| Barrel Cat | 1"-2" |
| Width (in.) | 0.875 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 1.125 |
| Length (in.) | 4.75 |
| Height (in.) | 2.875 |

Reviews
There are no reviews yet.