FN Herstal Five-SeveN5.7x28mm

FN Herstal Five-SeveN
$1,200.00 IVU
| Weight | 20.8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8.2 × 1.4 × 5.4 in |
| Caliber | 5.7x28mm |
| Action | DA |
| Capacity | 20 |
| Weight (oz.) | 20.8 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.4 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 4.8 |
| Length (in.) | 8.2 |
| Height (in.) | 5.4 |

Reviews
There are no reviews yet.