Colt Combat Commander.45 ACP

Colt Combat Commander
$1,049.00 IVU
| Weight | 36 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.75 × 1.25 × 5.2 in |
| Caliber | .45 ACP |
| Action | SA |
| Capacity | 7 |
| Weight (oz.) | 36 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.25 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 4.25 |
| Length (in.) | 7.75 |
| Height (in.) | 5.2 |

Reviews
There are no reviews yet.