Springfield XD99mm

Springfield XD9
$449.00 IVU
| Weight | 29 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 1.2 × 5.5 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | SA |
| Capacity | 16 |
| Weight (oz.) | 29 |
| Barrel Cat | 5"-6" |
| Width (in.) | 1.2 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 5 |
| Length (in.) | 8.3 |
| Height (in.) | 5.5 |

Reviews
There are no reviews yet.