SAR Arms B6P9mm

SAR Arms B6P
$393.00 IVU
| Weight | 28.8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8.2 × 1.25 × 5.7 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 16 |
| Weight (oz.) | 28.8 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.25 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 4.5 |
| Length (in.) | 8.2 |
| Height (in.) | 5.7 |

Reviews
There are no reviews yet.