Heckler & Koch USP9mm

Heckler & Koch USP
$849.00 IVU
| Weight | 27.2 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.68 × 1.25 × 5.3 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 15 |
| Weight (oz.) | 27.2 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.25 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 4.25 |
| Length (in.) | 7.68 |
| Height (in.) | 5.3 |

Reviews
There are no reviews yet.