Česká Zbrojovka 759mm

Česká Zbrojovka 75
$528.00 IVU
| Weight | 35.2 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 1.3 × 5.4 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 15 |
| Weight (oz.) | 35.2 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.3 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 4.7 |
| Length (in.) | 8.1 |
| Height (in.) | 5.4 |

Reviews
There are no reviews yet.