SAR Arms B6PC9mm

SAR Arms B6PC
$393.00 IVU
| Weight | 25.6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 1.25 × 5.7 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 13 |
| Weight (oz.) | 25.6 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1.25 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 3.8 |
| Length (in.) | 7.5 |
| Height (in.) | 5.7 |

Reviews
There are no reviews yet.