Walther PPK/S.380 ACP

Walther PPK/S
$600.00 IVU
| Weight | 20.8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 1 × 4.3 in |
| Caliber | .380 ACP |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 7 |
| Weight (oz.) | 20.8 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1 |
| Frame Material | Nickel Alloy |
| Barrel (in.) | 3.3 |
| Length (in.) | 6.1 |
| Height (in.) | 4.3 |

Reviews
There are no reviews yet.