Smith & Wesson M&P40c.40 S&W

Smith & Wesson M&P40c
$569.00 IVU
| Weight | 21.9 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 1.2 × 4.3 in |
| Caliber | .40 S&W |
| Action | STRIKER |
| Capacity | 10 |
| Weight (oz.) | 21.9 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1.2 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 3.5 |
| Length (in.) | 6.7 |
| Height (in.) | 4.3 |

Reviews
There are no reviews yet.