Ruger 22/45.22 LR

Ruger 22/45
$369.00 IVU
| Weight | 32 oz |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 1 × 5.4 in |
| Caliber | .22 LR |
| Action | SA |
| Capacity | 10 |
| Weight (oz.) | 32 |
| Barrel Cat | 5"-6" |
| Width (in.) | 1 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 5.5 |
| Length (in.) | 9.5 |
| Height (in.) | 5.4 |

Reviews
There are no reviews yet.