Glock 179mm

Glock 17
$539.00 IVU
| Weight | 25.1 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 1.2 × 5.5 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | STRIKER |
| Capacity | 17 |
| Weight (oz.) | 25.1 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.2 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 4.5 |
| Length (in.) | 8 |
| Height (in.) | 5.5 |

Reviews
There are no reviews yet.