Browning Hi-Power9mm

Browning Hi-Power
$1,119.00 IVU
| Weight | 32 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.75 × 1.4 × 5 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | SA |
| Capacity | 13 |
| Weight (oz.) | 32 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.4 |
| Frame Material | Forged Steel |
| Barrel (in.) | 4.625 |
| Length (in.) | 7.75 |
| Height (in.) | 5 |

Reviews
There are no reviews yet.