Beretta Px4 Storm.40 S&W

Beretta Px4 Storm
$650.00 IVU
| Weight | 27.7 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.55 × 1.4 × 5.5 in |
| Caliber | .40 S&W |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 14 |
| Weight (oz.) | 27.7 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.4 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 4 |
| Length (in.) | 7.55 |
| Height (in.) | 5.5 |

Reviews
There are no reviews yet.