Walther PP.32 ACP

Walther PP
$450.00 IVU
| Weight | 23.6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 1.2 × 4.3 in |
| Caliber | .32 ACP |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 8 |
| Weight (oz.) | 23.6 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1.2 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 3.9 |
| Length (in.) | 6.7 |
| Height (in.) | 4.3 |

Reviews
There are no reviews yet.