Taurus Judge.410 GA/.45 Colt

Taurus Judge
$653.00 IVU
| Weight | 29 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 1.525 × 5.4 in |
| Caliber | .410 GA/.45 Colt |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 5 |
| Weight (oz.) | 29 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1.525 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 3 |
| Length (in.) | 7.5 |
| Height (in.) | 5.4 |

Reviews
There are no reviews yet.