SIG SAUER P9389mm

SIG SAUER P938
$805.00 IVU
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 1.1 × 3.9 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | SA |
| Capacity | 6 |
| Weight (oz.) | 16 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1.1 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 3 |
| Length (in.) | 5.9 |
| Height (in.) | 3.9 |

Reviews
There are no reviews yet.