Ruger LCP.380 ACP

Ruger LCP
$389.00 IVU
| Weight | 9.7 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5.2 × 0.8 × 3.6 in |
| Caliber | .380 ACP |
| Action | DA |
| Capacity | 6 |
| Weight (oz.) | 9.7 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 0.8 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 2.75 |
| Length (in.) | 5.2 |
| Height (in.) | 3.6 |

Reviews
There are no reviews yet.