Ruger SP101.357 Magnum

Ruger SP101
$679.00 IVU
| Weight | 26 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.2 × 1.35 × 4.5 in |
| Caliber | .357 Magnum |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 5 |
| Weight (oz.) | 26 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 1.35 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 2.25 |
| Length (in.) | 7.2 |
| Height (in.) | 4.5 |

Reviews
There are no reviews yet.