Colt 1911.45 ACP

Colt 1911
$975.00 IVU
| Weight | 39 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8.25 × 1.25 × 5.25 in |
| Caliber | .45 ACP |
| Action | SA |
| Capacity | 7 |
| Weight (oz.) | 39 |
| Barrel Cat | 5"-6" |
| Width (in.) | 1.25 |
| Frame Material | Sainless Steel |
| Barrel (in.) | 5 |
| Length (in.) | 8.25 |
| Height (in.) | 5.25 |

Reviews
There are no reviews yet.