Smith & Wesson 627.357 Magnum

Smith & Wesson 627
$999.00 IVU
| Weight | 41.2 oz |
|---|---|
| Dimensions | 9.75 × 1.625 in |
| Caliber | .357 Magnum |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 8 |
| Weight (oz.) | 41.2 |
| Barrel Cat | 4"-5" |
| Width (in.) | 1.625 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 4 |
| Length (in.) | 9.75 |
| Height (in.) | 0 |

Reviews
There are no reviews yet.