Kel-Tec P-119mm

Kel-Tec P-11
$347.00 IVU
| Weight | 14 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 1 × 4.3 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA |
| Capacity | 10 |
| Weight (oz.) | 14 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1 |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Barrel (in.) | 3.1 |
| Length (in.) | 5.6 |
| Height (in.) | 4.3 |

Reviews
There are no reviews yet.