Heckler & Koch P20009mm

Heckler & Koch P2000
$983.00 IVU
| Weight | 25 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6.85 × 1.4 × 5.1 in |
| Caliber | 9mm |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 13 |
| Weight (oz.) | 25 |
| Barrel Cat | 3"-4" |
| Width (in.) | 1.4 |
| Frame Material | Polymer |
| Barrel (in.) | 3.7 |
| Length (in.) | 6.85 |
| Height (in.) | 5.1 |

Reviews
There are no reviews yet.