Charter Arms Bulldog.44 Special

Charter Arms Bulldog
$422.00 IVU
| Weight | 22 oz |
|---|---|
| Dimensions | 7.2 × 1.45 × 5 in |
| Caliber | .44 Special |
| Action | DA/SA |
| Capacity | 5 |
| Weight (oz.) | 22 |
| Barrel Cat | 2"-3" |
| Width (in.) | 1.45 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel (in.) | 2.5 |
| Length (in.) | 7.2 |
| Height (in.) | 5 |

Reviews
There are no reviews yet.